Kalina z Bobrzan

Najpiękniejsza wieś lubuska – X edycja konkursu 2019

Zespół Kalina został zaproszony do uświetnienia śpiewem Finału X Konkursu „Najpiękniejsza Wieś Lubuska 2019”. Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień odbyła się 7 października w Zielonej Górze w Grape Town Hotel.   Tytuł „Najpiękniejsza Wieś Lubuska 2019” trafił do Gościeszowic w gminie Niegosławice. Serdecznie gratulujemy! Wyniki X edycji konkursu: I miejsce – Gościeszowice, gmina Niegosławice II …

Kontynuuj czytanie

Lubuskie Dożynki Wojewódzkie 2019 r. w Krzeszycach

XXI Lubuskie Święto Plonów odbyło się 8 września 2019 r. w Krzeszycach, w powiecie Sulęcińskim.

Kontynuuj czytanie

IV Plener Archeologiczny w Wicinie

7 września 2019 roku zespół Kalina powędrował z Bobrzan na północny zachód do Parku Kulturowego w Wicinie, gdzie został zaproszony na IV Plener Archeologiczny.

Kontynuuj czytanie

Festyn Rodzinny nad Zalewem w Małomicach

Środowe popołudnie 14 sierpnia 2019 roku zgromadziło licznie mieszkańców Małomic i okolic. Burmistrz miasta i Miejski Ośrodek Kultury zaprosili mieszkańców nad małomicki Zalew na Piknik Rodzinny.

Kontynuuj czytanie

XXV Biesiada Zespołów Ludowych i Grup Śpiewaczych w Bytomiu Odrzańskim

10 sierpnia 2019 roku do Bytomia Odrzańskiego przyjechało około 10 różnych zespołów ludowych i grup śpiewaczych z województwa lubuskiego i dolnośląskiego.

Kontynuuj czytanie

IX Przegląd Zespołów Śpiewaczych Kolsko 2019

20 lipca 2019 roku zespół Kalina powędrował na druga stronę Odry, do Kolska. Już po raz dziewiąty odbywał się tam Przegląd Zespołów Śpiewaczych.

Kontynuuj czytanie

Dni Małomic 2019

W sobotę i niedzielę 13 i 14 lipca  2019 roku świętowaliśmy Dni Małomic.

Kontynuuj czytanie

Piknik Łęknicki 2019

Zespół Kalina z Bobrzan otrzymał zaproszenie na Piknik Rodzinny w Łęknicy. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łęknicy.

Kontynuuj czytanie

Grand Prix dla Kaliny!!!

Wygrać z 250 artystami i zdobyć puchar Grand Prix to nie lada sztuka!

Kontynuuj czytanie

Dni Małomic 2018

Kolejne Dni Małomic za nami. Świętowaliśmy je w piątek i sobotę, 6 i 7 lipca 2018 roku. Zespół KALINA z Bobrzan został zaproszony przez panią Burmistrz Małomic Małgorzatę Sendecką i Małomicki Ośrodek Kultury do wzięcia udziału w święcie miasta i gminy. Występy odbyły się w bloku programowym w godz. 15:00-17:30 dnia 7 lipca. Wystąpiły zespoły: …

Kontynuuj czytanie