Kalina z Bobrzan

Lubuskie Dożynki Wojewódzkie 2019 r. w Krzeszycach

XXI Lubuskie Święto Plonów odbyło się 8 września 2019 r. w Krzeszycach, w powiecie Sulęcińskim.

Kontynuuj czytanie »

IV Plener Archeologiczny w Wicinie

7 września 2019 roku zespół Kalina powędrował z Bobrzan na północny zachód do Parku Kulturowego w Wicinie, gdzie został zaproszony na IV Plener Archeologiczny.

Kontynuuj czytanie »

Festyn Rodzinny nad Zalewem w Małomicach

Środowe popołudnie 14 sierpnia 2019 roku zgromadziło licznie mieszkańców Małomic i okolic. Burmistrz miasta i Miejski Ośrodek Kultury zaprosili mieszkańców nad małomicki Zalew na Piknik Rodzinny.

Kontynuuj czytanie »

XXV Biesiada Zespołów Ludowych i Grup Śpiewaczych w Bytomiu Odrzańskim

10 sierpnia 2019 roku do Bytomia Odrzańskiego przyjechało około 10 różnych zespołów ludowych i grup śpiewaczych z województwa lubuskiego i dolnośląskiego.

Kontynuuj czytanie »

IX Przegląd Zespołów Śpiewaczych Kolsko 2019

20 lipca 2019 roku zespół Kalina powędrował na druga stronę Odry, do Kolska. Już po raz dziewiąty odbywał się tam Przegląd Zespołów Śpiewaczych.

Kontynuuj czytanie »

Dni Małomic 2019

W sobotę i niedzielę 13 i 14 lipca  2019 roku świętowaliśmy Dni Małomic.

Kontynuuj czytanie »

Piknik Łęknicki 2019

Zespół Kalina z Bobrzan otrzymał zaproszenie na Piknik Rodzinny w Łęknicy. Organizatorem imprezy był Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łęknicy.

Kontynuuj czytanie »

Grand Prix dla Kaliny!!!

Wygrać z 250 artystami i zdobyć puchar Grand Prix to nie lada sztuka!

Kontynuuj czytanie »

Dni Małomic 2018

Kolejne Dni Małomic za nami. Świętowaliśmy je w piątek i sobotę, 6 i 7 lipca 2018 roku. Zespół KALINA z Bobrzan został zaproszony przez panią Burmistrz Małomic Małgorzatę Sendecką i Małomicki Ośrodek Kultury do wzięcia udziału w święcie miasta i gminy. Występy odbyły się w bloku programowym w godz. 15:00-17:30 dnia 7 lipca. Wystąpiły zespoły: …

Kontynuuj czytanie »

IV Powiatowy Folk Festiwal w Żaganiu

  Zespół „Kalina” w składzie Krystyna Ziętal, Stenia Sulik i Tadeusz Rynkiewicz otrzymał zaproszenie do udziału w kolejnej edycji Powiatowego Folk Festiwalu w Żaganiu, który odbył się w niedzielę 27 maja 2018 roku.

Kontynuuj czytanie »

Starsze posty «